Výroba

Matrace

Už 20 rokov vyrábame matrace najvyššej kvality. Na ich výrobu používame vlastné suroviny - gumokokos, LISTEX a materiály od renomovaných výrobcov. Naše matrace sú ekologické produkty, vyrobené prevažne z prírodných materiálov a materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie a spĺňajú tie najnáročnejšie hygienické požiadavky. Tak vznikajú originálne matrace vyrobené presne na mieru - matrace SEGUM.

  • Kvalita, životnosť a komfort
  • Ručná výroba na mieru
  • Najnovšie poznatky o zdravom spánku

Postele

Kolekcia postelí značky SEGUM vznikla na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti zdravého spánku a požiadaviek zo strany trhu. Čalúnené postele sú vyrábané z prírodného masívu, DTD dosiek, komfortnej peny a najkvalitnejších poťahových materiálov - koží, koženiek a látok. Prispôsobte posteľ svojej osobnosti.

  • Kvalita, životnosť a komfort
  • Ručná výroba
  • Nadčasový dizajn
  • Využitie tradičných postupov

Sedačky

Pohodlie, dotyk luxusu, obľúbená kniha, drink a oddych na sedačke s nádychom starého Anglicka. Nechajte náš nábytok, aby sa stal dominantou vášho priestoru.

 

Prešívanie matracových a nábytkových látok

V roku 2014  naša spoločnosť otvorila novú výrobu, a to  prešívanie matracových a nábytkových látok.

 

Gumokokos a filtre

 

Gumokokos je vlastný exkluzívny 100% prírodný produkt spoločnosti SEGUM. Vyrába sa vulkanizáciou za tepla z dvoch prírodných surovín, a to z kokosového vlákna a kaučukovníkového mlieka (prírodný tekutý latex). Kokosové vlákno sa získava z kôry kokosových orechov a dováža sa z ekologických plantáží Srí Lanky. Kaučukovníkové mlieko sa získava z miazgy kaučukovníkových stromov. Dováža sa z Malajzie.Gumokokos nájdete pre jeho vynikajúce mechanické a hygienické vlastnosti vo všetkých matracoch SEGUM.

 

© 2012 Segum s.r.o., All right reserved

Created by Teesys s.r.o.